کد خبر: ۲۲۵۳
[ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ - ۰۹:۱۰ ]
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان گفت: مردم با بصیرت و بینش خود، آرزوهای دشمنان را در فتنه 88 بر باد دادند.

حجت الاسلام حسن بیگدلی در گفت وگو با خبرنگار نه وار نیوز; با بیان اینکه 9دی روزی بود که بار دیگر ملت شریف ایران با انقلاب اسلامی وآرمان های آن ،ولایت و امامت و رهبری پیمان مجدد بستند ،اظهار کرد: در این روز مردم نشان دادند که از انقلاب واعتقاداتشان عقب نشینی نخواهند کرد و در مقابل مستکبرین ویاوه گویان داخلی وخارجی بخصوص استکبار جهانی در راس آن آمریکا ایستادگی می کنند.

وی با بیان اینکه به فرموده مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، 9دی نقطه عطفی برای نظام وانقلاب بوده و در تاریخ ماندگار شد،تصریح کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی در تمامی برهه های حساس وتاریخی کشور این مردم بودند که به صحنه آمدند وبا بصیرت و روشنگری در مقابل هجمه ها ایستادگی کردند که این جای تقدیر دارد.

 مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عجل الله تعالی فرجه الشریف)خاطرنشان کرد:پس از بی نتیجه ماندن تلاش دشمنان برای ایجاد انقلاب رنگی در سال 78 ،اقدام به برنامه ریزی و ایجاد فتنه 88 نمودند که به فرموده مقام معظم رهبری 20 سال دشمن برای اجرای آن کار کرده بود.

وی با اشاره به اینکه دشمنان به بهانه تقلب در انتخابات فتنه 88 را رقم زدند،افزود: در انتخابات ریاست جمهوری 88 سعی کردند با الگوگیری از انقلاب‌های رنگین اوکراین و گرجستان در کشور باهدف بی‌اعتبار ساختن نظام اسلامی، نظامی که اعتبار آن به ولایت فقیه است فتنه ایجاد کنند، درحالی که نظام ما نظام ولایی است.

حجت الاسلام بیگدلی با اشاره به اینکه در انتخابات شورای نگهبان ناظر بر انتخابات داریم ولی فتنه‌گران 88 با تشکیل کمیته صیانت از آرای مردم این پیام را دادند که ساختار نظام اسلامی قابل اعتماد نیست، گفت: قبل از پایان رسمی شمارش آرای انتخابات، سران فتنه رسما خود را پیروز انتخابات معرفی نمودند که این امر سبب بروز اختلافات ودر نهایت منجر به وقوع فتنه 88 گردید.

وی با اشاره به اینکه سران فتنه با صدور بیانیه های مختلف اقدام به تحریک مردم می کردند، بیان داشت: این فعالیت ها سبب سردرگمی برخی افراد در تشخیص حق وحقیقت گردید که پس از آشکار شدن حقیقت و چهره واقعی سران فتنه ودشمنان این مسئله حل شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه استان با اشاره به حمایت دشمنانی نظیر ریگی، اسرائیل، آمریکا، انگلیس و... از فتنه 88 خاطرنشان کرد: حمایت تبلیغی رسانه های بیگانه ،حمایت منافقین و سفارت خانه های خاص، فعالسازی برخی از اتباع بیگانه، توهین به اعتقادات عاشورای حسینی و آتش‌زدن خیمه امام‌حسین (ع) و... از دیگر اقدامات دشمن در راستای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی در فتنه 88بود.

وی با بیان اینکه مدیریت بحران و هدایت خردمندانه رهبری فتنه سال 88 را سرکوب و اهمیت وجود رهبری و ولایت فقیه را بر همه روشن کرد، گفت: مقام معظم رهبری با مدیریت و تدبیر، صحنه را مدیریت و بصیرت را در مردم و جامعه پررنگ‌تر کرده و فتنه 88 با بصیرت افزایی ایشان، به حماسه عظیم 9 دی منتهی شد.

حجت الاسلام بیگدلی با بیان اینکه مردم در دی ماه سال 1388با هماهنگی و تطابق و همراهی کامل با امام خامنه‌ای حضور  سراسری و بی‌نظیری را در  محکوم کردن توهین به مقدسات اسلامی و عاشورای حسینی به نمایش گذاشتند، ابراز کرد: می توان گفت حماسه 9 دی و حضور مردم در این راهپیمایی، آشوبگران و مردمی که تنها فریب فتنه گران و غربی ها را خورده بودند، جدا کرد و فاصله و اهداف واقعی هر گروه مشخص شد و مردم با موضع صریحشان در 9 دی دست های پشت پرده استکبار را به عقب کشاندند و آنها نتوانستند احساسات دینی مردم و پایه های نظام را سست کنند، بلکه روز به روز این احساسات و اعتقادات مردم به انقلاب عمیق تر شد.

انتهای پیام/ح

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *

نام :
ایمیل :
* کد امنیتی :
* نظر :
اخبار ایران و جهان