کد خبر: ۲۸۴۴
[ تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۱۲:۱۷ ]
رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: در پایگاه امداد و نجات جاده ای و پشتیبانی شمالغرب کشور واقع در استان زنجان محل آشیانه بالگرد هلال احمر می شود.

به گزارش نه وار نیوز; محمد گل فشان امروز در حاشیه بازدید از بخش های مختلف پایگاه امداد و نجات جاده ای و پشتیبانی شمالغرب کشور در گفت و گو با خبرنگاران افزود: این پایگاه به لحاظ نگهدای و نگهداشت اقلام امدادی جزو بهترین ها هست که کیفیت نگهداری و نیروهای هلال احمر تلاش و فعالیت قابل توجهی در خصوص رسیدگی به امور در بخش ترابری و اقلام امدادی در استان زنجان داشته اند.

وی تاکید کرد: در کنار همه این فعالیت های انجام شده پایگاه امداد و نجات جاده ای و پشتیبانی شمالغرب کشور نیاز به دپوی بیشتری از اقلام  امدادی بیشتری  در استان زنجان دارد چرا که این مکان مرکز پشتیبانی شمالغرب کشور است که گزارش این مهم به رئیس جمعیت هلال احمر کشور داده می شود.

رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران گفت: حضور تیم های آنست در این منطقه و حتی توسعه آنست را در این پایگاه می توانیم پیش بینی و داشته باشیم.

وی اظهارداشت: یکی از اقداماتی که نیاز است در پایگاه امداد و نجات جاده ای و پشتیبانی شمالغرب کشور موضوع سازه های آموزشی می باشد که مرکز آموزش تخصصی برای چند استان باشد با توجه به اینکه راه دسترسی بسیار مناسبی دارد و امکانات و توان در استان زنجان وجود دارد که این پایگاه تبدیل به مرکز آموزش های تخصصی هلال احمر شود.

گل فشان خاطرنشان کرد: برنامه ریزی شده آشیانه بالگرد در پایگاه امداد و نجات جاده ای و پشتیبانی شمالغرب کشور در این مکان مستقر و ساخته شود که این مهم جزو برنامه های و فعالیت های هلال احمر می باشد که امید داریم این مهم محقق و شاهد افتتاح آشیانه بالگرد در این مکان باشیم.

معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر کشور نیز اظهارداشت: وضعیت هلال احمر استان زنجان  به لحاظ لجستیک نسبت به سایر استان های کشور مطلوب بوده و وضعیت خوبی دارد.

سعید متانی تاکید کرد: آمادگی قابل توجهی در مجموعه امداد و نجات و حوزه لجستیک در استان زنجان وجود دارد.

وی یادآوری کرد: امید داریم خریدهایی که در آینده انجام می شود،  پایگاه امداد و نجات جاده ای و پشتیبانی شمالغرب کشور را بیشتر تجهیز کنیم و امکانات و تجهیزات بیشتری را در این مکان دپو کنیم.

شایان ذکر است، بازدید از پایگاه پشتیبانی و امداد و نجات شمالغرب جمعیت هلال احمرکشور، کتابخانه امام خمینی(ره) هلال احمر ، سالن همایش، درمانگاه و داروخانه  هلال احمر، پایگاه امدادی، مرکز جامع توانبخشی سالن ورزشی چند منظوره جمعیت هلال احمر استان زنجان از برنامه های سفر رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران و هیات همراه به این استان است.

گفتنی است، نشست با اعضای شورای مدیران جمعیت هلال احمراستان  زنجانوهیات مدیره جمعیت هلال احمر استان ،اعضای مجمع دبیران جمعیت هلال احمر استان زنجان،افتتاح خانه هلال شهرداری در ساختمان مدیریت بحران شهرداری زنجان،  جلسه با اعضای شوراهای اجرایی شهرستان خرم دره و ابهر و بازدید از پایگاه امداد ونجات جاده ای ابهر از دیگر برنامه های سفر 2 روزه  رئیس سازمان جوانان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران، معاون لجستیک و آمادگی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر و مدیرکل توانبخشی هلال احمر در این استان است.

انتهای پیام/ح

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *

نام :
ایمیل :
* کد امنیتی :
* نظر :
اخبار ایران و جهان

آب و هوا و اوقات شرعی زنجان

آب و هوای زنجان
 • سه شنبه ۲۵ خرداد ماه
 • ۱۴۰۰/۳/۲۵
 • وضعیت جوی : آرام
 • دمای فعلی : ۲۳ درجه
 • کمترین دما : ۱۵ درجه
 • بیشترین دما : ۴۲ درجه
آب و هوای زنجان
 • اذان صبح : ۰۴:۰۸
 • طلوع آفتاب : ۰۵:۵۷
 • اذان ظهر : ۱۳:۱۶
 • غروب آفتاب : ۲۰:۳۶
 • اذان مغرب : ۲۰:۵۷
 • نیمه شب شرعی : ۰۰:۲۲