کد خبر: ۳۶۴۶
[ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۰۰ ]
۱۳۱مرکز نیکوکاری در استان زنجان تحت نظارت کمیته امداد امام خمینی(ره) در قالب مراکز نیکوکاری محله محور ،مسجدمحور ومراکز نیکوکاری تخصصی برای نیازمندان وجامعه هدف این نهاد خدمات ارائه میدهند که در سال گذشته بیش از ۵۹میلیارد تومان کمک های مردمی از طریق این مراکز به نیازمندان ارائه شده است.

به گزارش نه وار نیوز; هدایت صفری در دیدار با حجت الاسلام علی اکبری امام جمعه معزز ماهنشان با تبریک اعیاد شعبانیه گزارشی  از عملکرد این نهاد برای مددجویان تحت حمایت درسال گذشته ارائه داد.

وی  با اشاره به اینکه  ایجاد اشتغال وفرصت های شغلی ،تامین مسکن وخدمات فرهنگی سه ضلع مثلت توانمندسازی مددجویان تحت حمایت می باشد ،گفت: در سال گذشته با اعتباری قریب به ۱۰۳میلیارد تومان برای مددجویان تحت حمایت این نهاداشتغال و فرصت های  ایجادشده است.

مدیرکل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به اینکه ۳هزار۵۷۰دانش آموز وقریب به ۳۰۰دانشجو تحت حمایت این نهاد قرار دارند افزود:در سال گذشته  با توجه به غیر حضوری شدن کلاسهای درس وبرای پیش گیری از عقب ماندگی ،ترک تحصیل  دانش آموزان وتوسعه عدالت آموزشی با کمک خیران  بیش از هزارو۳۰۰فقره تبلت وگوشی هوشمند تهیه ودر اختیار دانش آموزان فاقد وسایل کمک  آموزشی قرار گرفت.

صفری با اشاره به کارکردهای خوب  مراکز نیکوکاری در حوزه رسیدگی به خانواده‌های تحت حمایت و سایر اقشار نیازمند، گفت: مراکز نیکوکاری به‌عنوان تشکل‌های مردمی زیر نظر این نهاد با بهره‌گیری از  ظرفیت‌های مردمی نقش‌آفرینی مؤثری در حوزه خدمت‌رسانی به نیازمندان داشته و فعالیت  و خدمات آنها در بخش‌های مختلف به‌ویژه کارآفرینی و اشتغال ،آموزشی و فرهنگی ، مددکاری اسلامی، احسان و نیکوکاری وهم افزایی در اقدامات نیکوکارانه سبب گره‌گشایی از مشکلات نیازمندان و موجب همدلی واحیای مسئولیت‌های اجتماعی در جامعه شده است.

وی با اشاره به اینکه راهبرد کمیته امداد ایجاد درآمد باثبات و توانمندسازی مددجویان تحت حمایت بوده و با ایجاد و راه‌اندازی مراکز نیکوکاری در تحقق اهداف این نهاد در این بخش تسهیل می‌شود، ادامه داد: ۱۳۱مرکز نیکوکاری  در استان زنجان تحت نظارت کمیته امداد امام خمینی در قالب مراکز نیکوکاری محله محور ،مسجدمحور ومراکز نیکوکاری تخصصی برای نیازمندان وجامعه هدف این نهاد خدمات ارائه میدهند که در سال گذشته بیش از ۵۹میلیارد تومان کمک های مردمی از طریق این مراکز به نیازمندان ارائه شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان  به شعار سال مقام معظم رهبری اشاره کردوگفت :در سال گذشته که به سال جهش تولید مزین شده بودعملکرد برنامه های کمیته امداد  استان زنجان در بخش ها ی مختلف به حول وقوه الهی محقق شد و در سال جدید نیز برای تحقق شعار «تولید ،پشتیبانی ها ،مانع زدایی ها» با رویکرد توانمندسازی وایجاد اشتغال پایدار برای خانواده های عزیز تحت حمایت با سرعت ،جدیت ،حرکت جهادی وتفکر بسیجی تلاش خواهیم کرد.

حجت الاسلام والمسلمین علی اکبری امام جمعه محترم ماهنشان نیز  با قدردانی از اقدامات کمیته امداد استان زنجان با اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری  وشعار سال گفت:  ما بعنوان سربازان  ولایت در عمل به منویات معظم له ودر راستای تولید ،پشتیبانی ومانع زدایی می توانیم  با کمترین سرمایه  وایجاد فرصت های شغلی اقتصاد خانواده های کم درآمد را بهبود بخشیم .
 
انتهای پیام/ع

 

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *

نام :
ایمیل :
* کد امنیتی :
* نظر :
مختار
اخبار ایران و جهان

آب و هوا و اوقات شرعی زنجان

آب و هوای زنجان
 • پنجشنبه ۱۰ آذر ماه
 • ۱۴۰۱/۹/۱۰
 • وضعیت جوی :
 • دمای فعلی : درجه
 • کمترین دما : درجه
 • بیشترین دما : درجه
آب و هوای زنجان
 • اذان صبح : ۰۵:۳۹
 • طلوع آفتاب : ۰۷:۰۹
 • اذان ظهر : ۱۲:۰۵
 • غروب آفتاب : ۱۷:۰۱
 • اذان مغرب : ۱۷:۲۱
 • نیمه شب شرعی : ۲۳:۲۰