کد خبر: ۴۳۰۱
[ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۲/۲۸ - ۱۳:۲۲ ]

اصلاح‌طلبان به هیچ وجه حاضر به از دست دادن قدرت نیستند و برای ماندن در قوه مجریه حاضر به ارتکاب هر عملی‌اند و هیچ خط قرمزی را هم به رسميت نمی‌شناسند! و به همین علت انتخابات ریاست جمهوری ١۴٠٠ را جنگی برای بقا می‌دانند و برای برد در این انتخابات همه داشته‌های خود را به میدان آورده‌اند. 

به گزارش نه وار نیوز; محمد صادق کوشکی در کانال ایتای خود به نام پس کوچه های انقلاب نوشت: اصلاح‌طلبان به هیچ وجه حاضر به از دست دادن قدرت نیستند و برای ماندن در قوه مجریه حاضر به ارتکاب هر عملی‌اند و هیچ خط قرمزی را هم به رسميت نمی‌شناسند! و به همین علت انتخابات ریاست جمهوری ١۴٠٠ را جنگی برای بقا می‌دانند و برای برد در این انتخابات همه داشته‌های خود را به میدان آورده‌اند.

رویکرد اصلی «قدرت طلبان» اصلاحات، در روزهای باقیمانده تا ٢٨ خرداد، تخریب شدید و همه جانبه نامزد اصلی نیروهای انقلاب است چرا که جبهه اصلاحات و نامزد اصلی‌شان حرفی برای گفتن و اقدام مثبتی برای عرضه کردن ندارند و مهمترین دستاورد آنها «دولت ورشکسته روحانی» است.

در این جنگ از روابط خانوادگی تا مدرک دانشگاهی و سوابق کاری و هر چیز مربوط به «رئیسی» و نیروهای انقلاب، هدف قرار خواهد گرفت تا به مردم چنین القاء شود که ریاست جمهوری او مساوی نابودی و جنگ و قحطی و ... است و برای فرار از این بدبختی‌ها چاره‌ای جز رای به نامزد اصلاحات ندارند. (واین همان روشی است که در سال ٩۶ برای روحانی ٢۴ میلیون رای به همراه آورد)

در این جنگ «اینستاگرام» با حدود ۴٠ میلیون کاربر داخلی، نقش توپخانه فراگیر اصلاحات را ایفا می‌کند و شبکه‌های ماهواره‌ای لندنی مانند جنگنده‌های بعثی به صورت ٢۴ ساعته، اذهان مردم را با شبهات و اخبار دروغ یا ناقص درباره نامزد اصلی جبهه انقلاب بمباران خواهند کرد. این تهاجم با مشارکت سلبریتی‌ها (به عنوان پیاده نظام اصلاحات) ادامه پیدا خواهد کرد و در آستانه ٢٨ خرداد به «ترس بزرگ» تبدیل خواهد شد. ترسی که سبد رای نامزد اصلاحات را پر خواهد کرد!

بدنه جبهه اصلاحات در صورت حضور در پای صندوق‌های رای، بین ١٠ تا ١٣ میلیون رای دارد که به صورت خودکار و الزامی به هر کسی که بزرگان اصلاحات تعیین کنند تعلق خواهد گرفت. بر اساس محاسبات اتاق فکر اصلاحات اگر فشار جنگ روانی بتواند ۴ تا ۵ میلیون رای غیرسیاسی را به سبد نامزد اصلاحات اضافه کند کار تمام است و حماسه سال ٩٢ تکرار خواهد شد!!

 رئیسی این بار باید با تمام قوا وارد میدان شود و از همه توان نیروهای انقلابی کمک بگیرد چرا که باخت ایشان در این انتخابات موجب تداوم تسلط اصلاحات بر امور کشور شده و فاتحه اسلامیت و جمهوریت نظام خوانده خواهد شد و میراث امام و شهدا به باد خواهد رفت.

 بر همین اساس ستاد رئیسی باید توسط نیروهای جهادی و با روحیه رزمندگی اداره شود تا در خنثی‌سازی جنگ روانی همه جانبه علیه نامزد نیروهای انقلاب و اجرای ضد عملیات روانی، موفق عمل کند و مانع تکرار شکست سال ٩۶ شود.

این ستاد به مغزهای متفکر و باتجربه‌ای نیاز دارد تا در جنگ رسانه‌ای با عوامل استکبار، کم نیاورد و عقب ننشیند. حضور نفوذی‌های احمدی نژاد (همان‌ها که تا آخرین روز دولت احمدی نژاد، تبلیغاتچی او بوده و از بقایی و مشائی و جوانفکر و ... دفاع می‌کردند) در این ستاد و سپردن امور رسانه‌ای به آنان فقط یک نتیجه دارد و آن تکرار واقعه سال ٩۶ خواهد بود.

این ستاد به نیروهایی نیاز دارد که بدون طمع منصب و فقط به خاطر انجام تکلیف به آن پیوسته و «مرد میدان» باشند نه پادوهای رسانه‌ای باند مشائی!

انتهای پیام /

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *

نام :
ایمیل :
* کد امنیتی :
* نظر :
مختار
اخبار ایران و جهان

آب و هوا و اوقات شرعی زنجان

آب و هوای زنجان
 • پنجشنبه ۱۳ بهمن ماه
 • ۱۴۰۱/۱۱/۱۳
 • وضعیت جوی :
 • دمای فعلی : درجه
 • کمترین دما : درجه
 • بیشترین دما : درجه
آب و هوای زنجان
 • اذان صبح : ۰۵:۵۱
 • طلوع آفتاب : ۰۷:۱۹
 • اذان ظهر : ۱۲:۳۰
 • غروب آفتاب : ۱۷:۴۱
 • اذان مغرب : ۱۸:۰۱
 • نیمه شب شرعی : ۲۳:۴۶