کد خبر: ۴۴۵۹
[ تاریخ انتشار: ۱۴۰۰/۰۳/۲۰ - ۱۲:۰۰ ]
جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان گفت: مهمترین راهبرد انتخابات حضور حداکثری به شمار می رود که شرکت در آن امنیتی می آفریند که بازدارندگی آن بالاتر از توان های دفاعی است.

به گزارش نه وار نیوز; سرهنگ ابوالفضل طهماسبی در آیین گردهمایی روشنگری در انتخابات جمعیت هلال احمر استان زنجان افزود: 3535 شهید استان زنجان برای قرآن، وطن و امنیت ما به درجه رفیع شهادت نائل آمدند آسایش و آرامش جامعه مدیون خون شهداست.

وی به روشنگری در انتخابات اشاره کرد و اظهارداشت: مقام معظم رهبری بیانیه گام دوم انقلاب تاکید دارند برای برداشتن گام های استوار در آینده باید گذشته را درست شناخت و از تجربه ها درس گرفت که اگر این نشود آینده مورد تهدیدهای ناشناخته قرار خواهد گرفت.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان گفت: باید از گذشته درس نگیریم به درستی تجزیه و تحلیل کنیم و عدم حضور را بررسی کنیم چرا که ظرفیت ها بالاست و می توانیم وقت بیشتری برای کشور بگذاریم.

سرهنگ طهماسبی با تاکید بر اینکه ظرفیت ها بالاست، یادآوری کرد: در استان زنجان پتانسیل های قابل توجهی داریم که هم افزایی انجام شود بسیاری از مشکلات مناطق دور افتاده در روستاها از جمله آب آشامیدنی و کشاورزی مرتفع می شود.

وی خاطرنشان کرد: هر جایی پروژه امرانی انجام داده ایم مردم پای کار بوده اند و با مردم اقدامات عمرانی قابل توجهی در مناطق روستایی انجام داده ایم.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان گفت: اگر مسائل دو و سه گانگی را کنار بگذاریم ظرفیت های بالقوه و بالا خود را نشان می دهد و هر جایی هم افزایی بوده برنامه ها به نحو مطلوبی پیش رفته است.

سرهنگ طهماسبی یادآوری کرد: زمانی که ظرفیت ها در کنار هم قرار بگیرد و متصل به هم شود بسیاری از مشکلات در استان رفع خواهد شد که این فعالیت ها روحیه جهادی می طلبد که باید منیت ها کنار گذاشته شود.

وی اظهارداشت: در حوزه کارهای روشنگری باید سلامت، امنیت و رقابت انتخابات، حضور حداکثری، مشارکت و انتخاب اصلح باید محقق شود که بسیاری از این موارد را انجام می دهیم.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان، مهمترین راهبرد انتخابات را حضور حداکثری بیان کرد و گفت: امروز شرکت در انتخابات امنیتی می آفریند که بازدارندگی آن از توان های دفاعی بالاتر است

سرهنگ طهماسبی یادآوری کرد: روحیه مقاومت و بسیجی را تعداد زیادی از کشورها از ایران گرفته اند و بر اساس ادله ای که داریم باید مرزهای ایران در آن طرف ها باشد.

وی خاطرنشان کرد: مشارکت در انتخابات شرط لازم اما شرط کافی انتخاب اصلح است در این چند روزه باید تحقیق کرده و کاندیدای اصلح را به مدت چهار سال انتخاب کنیم.

جانشین فرمانده سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان گفت: در شان ایرانیان نیست که شناسنامه اش بدون مهر انتخابات باشد به دنبال آوردن هزاران نفر در انتخاب باشیم.

سرهنگ طهماسبی ادامه داد: ظرفیت ها و پتانسیل های قابل توجهی در استان زنجان در بخش های مختلف داریم که باید امیدوار به آنها باشیم چرا که در حوزه پزشکی و دفاعی توانسته ایم و پیشرفت های قابل توجهی داریم.

وی افزود: بر اساس تاکیدات شهید سردار حاج قاسم سلیمانی ایران حرم است که نباید آسیب ببیند امروز همه ما وظیفه استقلال سیاسی مبتنی بر اقتصاد مقاومتی داریم.

گردهمایی روشنگری در انتخابات با حضور کارکنان، داوطلبان، امداد گران برگزار شد که روسای شعب جمعیت هلال احمر استان و همکاران نیز به صورت ویدئو کنفرانس در این گردهمایی شرکت داشتند.

انتهای پیام/ع

نظرات

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. قسمت های مورد نیاز علامت گذاری شده اند. *

نام :
ایمیل :
* کد امنیتی :
* نظر :
مختار
اخبار ایران و جهان

آب و هوا و اوقات شرعی زنجان

آب و هوای زنجان
 • یکشنبه ۶ فروردین ماه
 • ۱۴۰۲/۱/۶
 • وضعیت جوی :
 • دمای فعلی : درجه
 • کمترین دما : درجه
 • بیشترین دما : درجه
آب و هوای زنجان
 • اذان صبح : ۰۵:۴۸
 • طلوع آفتاب : ۰۷:۱۳
 • اذان ظهر : ۱۳:۲۲
 • غروب آفتاب : ۱۹:۳۲
 • اذان مغرب : ۱۹:۵۰
 • نیمه شب شرعی : ۰۰:۴۰