سیاسی
استاندار زنجان:
استاندار زنجان:

میزان موارد مثبت کرونایی زنجان به بالای ۵۰ درصد رسیده است

استاندار زنجان گفت: پیش از این، با انجام تست پی سی آر کرونایی‌ها میزان موارد مثبت ۱۰ درصد بود که اکنون این رقم به بالای ۵۰ درصد رسیده این در حالی است که هنوز آثار سفرهای نوروزی نمایان نشده که بطور حتم طی هفته های آینده خود را نشان خواهد داد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:
معاون سیاسی امنیتی استاندار زنجان:

شعار محوری ستاد انتخابات رعایت اصل بی طرفی و عمل به قانون با چهار رویکرد سلامت، امنیت، مشارکت و رقابت /تائید صلاحیت ۶۷۳ نفر از داوطلبان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان گفت: ‭‭‭۷۲۸‬‬‬ نفر در استان زنجان در انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام کرده بودند که از این تعداد ‭‭‭‭‭‭۶۷۳‬‬‬‬‬‬ نفر تأیید صلاحیت شدند.

ایشان ( احمدی نژاد) در جایگاه انبیا و اولیاء الهی است و ما فقط باید از ایشان تمکین کنیم و شما هم تمکین کن

ابتدا باید بگویم که من در توئیت‌هایم به ماهیت فرقه‌گون جریان آقای احمدی‌نژاد اشاره کرده‌ام. در این ماهیت فرقه‌گون، رهبر فرقه دارای یک حریم قدسی می‌شود. من در سال‌های اخیر در جلساتی بوده‌ام که در آن جلسات آقای احمدی‌نژاد در تراز انبیا و اولیاء الهی توصیف می‌شد و این توصیفات در حضور خود او مطرح می‌شد.

وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیسات نطنز / دومین حادثه در نطنز طی کمتر از یک سال

پس از آنکه ۱۳ تیرماه سال ۹۹ وقوع حادثه انفجار و آتش سوزی در سالن تحقیق و توسعه سانتریفیوژ در مجتمع غنی سازی شهید احمدی روشن «نطنز» خبرساز شد، ساعتی پیش، سخنگوی سازمان انرژی اتمی از وقوع حادثه در بخشی از شبکه توزیع برق تاسیاست غنی‌سازی نطنز خبر داد و گفت: علت حادثه در دست بررسی است و اطلاعات تکمیلی متعاقبا اعلام خواهد شد.

نماینده ولی فقیه استان
نماینده ولی فقیه استان

محتوای رسانه ای مناسب با ماه مبارک رمضان تولید شود

نماینده ولی فقیه زنجان گفت: یکی از مهمترین مسائلی که در باب فضای مجازی بیشتر با آن مواجه هستیم تولید محتوای مناسب می باشد که لازم است سازمان های فرهنگی و دینی مرتبط اقدام به تولید محتوای دینی کنند.

چرا قوه قضاییه و مجلس مقصر عدم کنترل سفرهای نوروزی را مواخذه نمی کند؟/ حریرچی نام چه کسی را پنهان کرد

با توجه به افزایش سریع تلفات موج چهارم کرونا و نظر به اینکه این تلفات نتیجه مستقیم بی تدبیری دولت روحانی بوده است، ضروری است دادستانی بعنوان مدعی العموم به این قضیه ورود کرده و مجلس نیز با تشکیل هیئت تحقیق و تفحص، نقش نظارتی خود را اعمال نماید.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زنجان:
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی زنجان:

انتخابات پیش رو آزمونی بزرگ است

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: انتخابات پیش رو، آزمون بزرگ دیگری است و باید این رسالت مهم و تعیین کننده به نحو مطلوب به منصه ظهور برسد.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان خبر داد:

تصفیه خانه فاضلاب روستای نصیرآباد افتتاح می شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: پروژه تصفیه خانه فاضلاب روستای نصیرآباد در شهرستان خرمدره به عنوان نخستین روستا در استان زنجان در قالب پویش #هر-هفته-الف-ب-ایران افتتاح می شود.
اخبار ایران و جهان

آب و هوا و اوقات شرعی زنجان

آب و هوای زنجان
 • پنجشنبه ۲۶ فروردین ماه
 • ۱۴۰۰/۱/۲۶
 • وضعیت جوی : آرام
 • دمای فعلی : ۱۷ درجه
 • کمترین دما : ۲ درجه
 • بیشترین دما : ۱۸ درجه
آب و هوای زنجان
 • اذان صبح : ۰۵:۱۵
 • طلوع آفتاب : ۰۶:۴۴
 • اذان ظهر : ۱۳:۱۶
 • غروب آفتاب : ۱۹:۴۹
 • اذان مغرب : ۲۰:۰۸
 • نیمه شب شرعی : ۰۰:۳۲
کنگره ملی سه هزار و پانصد و سی و پنج شهید استان زنجانبازار ارز طلا ، خودرو و بورس