سیاسی
معاون استاندار زنجان:
معاون استاندار زنجان:

آمریکا معیارهای دوگانه برای تعریف حقوق بشر دارد/ آمریکا با معیارهای دوگانه و هژمونی رسانه‌ای در صدد توجیه اقدامات ضد بشری خود است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه آمریکا معیارها دوگانه برای تعریف حقوق بشر دارد، گفت: طبق نگاه، تعریف و معیارهای حقوق بشر آمریکایی ممکن است اقدامی در نقطه‌ای از دنیا در راستای حقوق بشر و همان اقدام در نقطه‌ای دیگر علیه حقوق بشر باشد.
از هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی؛
از هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی؛

آمریکا؛ جنایتکارِ مدافع حقوق بشر/ تنها کشور تولیدکننده سلاح هسته‌ای جهان، دم از حقوق بشر می‌زند!

آمریکا در حالی ادعای دفاع از حقوق بشر را دارد که با اقدامات مختلف خود در طول تاریخ، مرتکب جنایت‌های زیادی علیه بشریت شده و هر کدام از جنایت‌هایش یک پرونده قطور و سیاه برای این کشور به شمار می‌رود.
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان :
عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان :

دعوت از آیت‌الله رئیسی به بریکس، نشان دهنده فهم شرق از قدرت ایران است/ ایران به عنوان قطب قدرت غرب آسیا نقش چشمگیری در تثبیت اجلاس بریکس دارد

استادیار روابط بین‌الملل دانشگاه آزاد اسلامی زنجان گفت: دعوت از رئیس‌جمهوری اسلامی ایران به بریکس، ریشه در فهم شرق از جایگاه قدرت ایران و نشانه شکست تمام تلاش‌های قطب‌های قدرت غرب در انزوای سیاسی و اقتصادی ایران دارد.
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان :
معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان :

نگه‌داری دارو‌ها مهمترین دغدغه علوم پزشکی در پیاده روی اربعین است/ احتمال شیوع بیماری‌های عفونی و گوارشی در زائران پیاده‌روی اربعین بالا است

معاون بهداشت دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان با اشاره به اینکه دمای هوا در پیاده روی اربعین امسال، بالا خواهد بود گفت: احتمال گرمازدگی و شیوع بیماری‌های عفونی و گوارشی در زائران بالا خواهد بود.

جانشین معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :
جانشین معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی :

بازتعریف روابط جمهوری اسلامی ایران با کشورهای همسایه و شرق آسیا/ اقتصاد معطل مذاکرات و احیای برجام نیست

جانشین معاون سیاسی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ضمن کوشش برای حضور موثر و قوی در نظام جهانی و مذاکرات احیای برجام به صورت قطع باید در روابط سیاست خارجی اولیت را به همسایگان و منطقه و یا کشور هایی که تجربه به ما ثابت کرده است ارتباط با این کشور ها نتایج خوبی را در پی دارد بدهیم.

مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی استان زنجان:
مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی استان زنجان:

73 واحد نانوایی سطح شهر زنجان دو شیفته شد

مدیرکل اداره غله و خدمات بازرگانی استان زنجان گفت: انتخاب 73 واحد نانوایی برای ارائه نان به صورت دو شیفت کاری از روز سه شنبه 24 خرداد 1401 در سطح شهر زنجان آغاز شده است.

احتمال مبادله نازنین زاغری سرشبکه و مهره سوخته MI6 پس از ۵ سال حبس/ انگلیس براى آزادى او ۵۳۰ میلیون دلار پرداخت کرد

نازنین زاغری جاسوس دوتابعیتی MI6 که تحت پوشش خبرنگار در ایران، برای انگلیسی ها جاسوسی می کرد، احتمالا در ازای آزادسازی ۵۳۰ میلیون دلار اموال بلوکه شده ایران و آزادی یک ایرانی در انگلیس، در روزهای آینده مبادله خواهد شد.

دیروز در مذاکرات وین چه گذشت؟
دیروز در مذاکرات وین چه گذشت؟

آخرین تلاش‌های رژیم صهیونیستی برای جلوگیری از توافق احتمالی/ روزهای پرتحرک ۳ کشور اروپایی در وین

مذاکرات وین در حالی روزهای آخر و مهم خود را پشت سر می‌گذارد که نخست وزیر رژیم صهیونسیتی پیش از سفر مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی به تهران با وی در مورد مذاکرات وین دیدار کرد تا آخرین تلاش‌های خود را برای جلوگیری از شکل‌گیری هرگونه توافق احتمالی با ایران، صورت داده باشد.

بخشدار بخش انگوران در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی تاکید کرد؛
بخشدار بخش انگوران در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی تاکید کرد؛

لزوم راه اندازی کتابرسان سیار در بخش انگوران شهرستان ماهنشان

بخشدار بخش انگوران بر لزوم راه‌اندازی کتابرسان سیار در بخش انگوران تاکید کرد و گفت: این مهم باید در کمیته برنامه ریزی شهرستان ماهنشان مطرح و بررسی شود، یا در صورت امکان از طریق رایزنی با خیرین و شرکت های موجود در منطقه برای تأمین وسیله نقلیه حتی به صورت امانی جهت فعالیت در منطقه انگوران، اقدامات لازم انجام شود.
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

بار دیگر ثابت شد، ساختار سپاه ضد فساد است/ تلاش دشمن برای انتشار دروغ در فضای مجازی برای ضربه به کشور

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه بار دیگر ثابت شد، ساختار سپاه ضد فساد است، گفت: بر اساس همین ذات ضد فساد هیچ‌کس نمی‌تواند در این ساختار دست به فساد بزنند.
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان زنجان:
رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان زنجان:

ایران علاوه بر امنیت داخلی، امنیت کشورهای اسلامی منطقه را نیز تامین می‌کند/ پیشرفت‌های امروز را مدیون انقلاب شکوهمند اسلامی هستیم

رئیس شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان زنجان گفت: آزادی، استقلال و تصمیم بر مقدرات خویش، بزرگترین سرمایه‌های ملت ایران است که به دست آورد و در عین حال توانست دین و اعتقاداتش را هم از گزند بیگانگان حفظ کند.
مختار
اخبار ایران و جهان

آب و هوا و اوقات شرعی زنجان

آب و هوای زنجان
 • پنجشنبه ۹ تیر ماه
 • ۱۴۰۱/۴/۹
 • وضعیت جوی : آرام
 • دمای فعلی : -۴ درجه
 • کمترین دما : -۷ درجه
 • بیشترین دما : ۰ درجه
آب و هوای زنجان
 • اذان صبح : ۰۴:۱۱
 • طلوع آفتاب : ۰۶:۰۰
 • اذان ظهر : ۱۳:۱۹
 • غروب آفتاب : ۲۰:۳۹
 • اذان مغرب : ۲۱:۰۰
 • نیمه شب شرعی : ۰۰:۲۵