جستجو
کلمه: تعداد نتايج:

اخبار 24 ساعت گذشته در ایران و جهان در یک بسته خبری کوتاه /شریعتمداری: شرط مذاکره با آمریکا، قصاص ترامپ است - استقبال عمادالدین باقی از تغییرات جدید در دستگاه قضایی - علت مرگ سها رضانژاد بعد از 4 ماه مشخص شد -محسن هاشمی‌: نمی توانم شهردار شوم - ذوالنور: بعد از میکروبی به نام ترامپ، ان شالله زندگی عاری از کرونا در جهان حاکم شود

پیروز مجتهدزاده:

پیروز مجتهدزاده:

کارشناس مسائل سیاسی ایران و جهان گفت: کشورهای عربستان سعودی، کویت امارات و ... اگر واقعا می خواهند با جمهوری اسلامی ایران مسائل خود را حل کنند مستقیما با خود ایران حرف بزنند نه اینکه از دریچه نتانیاهو وارد شوند.

پیروز مجتهدزاده:

پیروز مجتهدزاده:

کارشناس مسائل سیاسی جهان گفت: اگر تجاوزی به حریم ایران شود برخورد جدی خواهیم داشت.
کارشناس مسائل سیاسی:

کارشناس مسائل سیاسی:

کارشناس مسائل سیاسی ایران و جهان گفت: جمهوری اسلامی ایران، آذربایجان و ترکیه و سایر کشورهای منطقه باید هوشیار باشیم که اسرائیل خیلی وقت است که به درگیری های محلی و منطقه ای به ویژه بین مسلمانان مشتاق است و ما باید دقت کنیم و نگذاریم که آب را به گونه ای بین خودمان گل آلود کنیم که ماهی ها را اسرائیل صید کند.

آخرین تحولات خاورمیانه

آخرین تحولات خاورمیانه

واکنش ایران به اتهامات بی پایه دولت مغرب، واکنش جهان عرب به موضع محسن رضایى درباره فلسطین، واکنش ظریف به سه سالگی خروج آمریکا از برجام، برخورد راکت به شهرک اسرائیلی «اشکول» و درخواست روسیه برای بازگشت کامل آمریکا به برجام، از مهم‌ترین خبر‌ها و رویداد‌های مرتبط با خاورمیانه در ۲۴ ساعت گذشته بوده اند.
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج)استان زنجان با اشاره به اینکه اهانت نشریه شارلی ابدو فرانسه به ساحت مقدس پیامبر اکرم(ص) نشان از استیصال جهان غرب و خوی وحشی گری آنها دارد، گفت: این توهین ها نه‌تنها موجب کاهش توسعه اسلام در نقاط مختلف جهان نشده بلکه عاملی برای تقویت و گسترش این دین الهی در دنیا شده است.
پیروز مجتهدزاده:

پیروز مجتهدزاده:

کارشناس مسائل سیاسی ایران و جهان گفت: اردوغان بداند که پاشنه دهن را کشیدن و به هر کسی، هر چیزی گفتن به معنی دیپلماسی نیست.
سفر

سفر

با وجود تقریبا ۲۰۰ کشور در سطح جهان، شما باید خوره جغرافی باشید تا درباره همه این کشور‌ها شناخت و اطلاعات کافی داشته باشید، اما آشنایی با اسم همه آن‌ها و این‌که حداقل یک بار به گوش‌تان خورده باشد، انتظار غیرمعقولی به نظر نمی‌رسد!

سناریویی که کارگران را قربانی کرد؛

سناریویی که کارگران را قربانی کرد؛

مساله شرکت روغن نباتی جهان در استان زنجان همچنان مطرح بوده و یکی از دغدغه های بزرگ کارگران این شرکت به شمار می رود این در حالی است که مدیر روابط عمومی سازمان صمت اعلام داشته، این شرکت هیچ گونه مشکلی در زمینه تولید ندارد.

کارشناس مسائل سیاسی جهان:

کارشناس مسائل سیاسی جهان:

کارشناس مسائل سیاسی ایران و جهان گفت: بایدن نسبت به مسائل خاورمیانه همان نگرشی را دنبال می کند که دو دولت کلینتون و اوباما در دوران اقتدار خود داشتند.

امام جمعه و استاندار زنجان:

امام جمعه و استاندار زنجان:

امام جمعه و استاندار زنجان تاکید کردند: امروزه که قدرت‌ پوشالی استکبار جهانی و هم‌پیمانانش رو به افول نهاده و این هیمنه پوشالی برای همگان رنگ باخته است، عظمت آرمان‌های والای انقلاب اسلامی و بنیان‌گذار کبیر آن همچنان در جهان می‌درخشد.
یادداشت//

یادداشت//

آمریکا بهتر است بداند منطقه خاورمیانه و جهان اسلام هرگز برای آمریکایی‌ها امن نخواهد بود و به زودی شاهد خروج آنها از منطقه خواهیم بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان:

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی (عج)استان زنجان با تاکید بر اینکه در حال حاضر هدف استکبار فراموشی فلسطین از اذهان عمومی است، گفت: به برکت انقلاب اسلامی ایران و به سبب شخصیت ویژه امام خمینی(ره) مسئله فلسطین احیا و پیگیری آن در دستور کار آزادی‌خواهان جهان قرار گرفت.


اخبار ایران و جهان

آب و هوا و اوقات شرعی زنجان

آب و هوای زنجان
 • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه
 • ۱۴۰۰/۲/۲۲
 • وضعیت جوی : نسیم
 • دمای فعلی : ۲۰ درجه
 • کمترین دما : ۱۱ درجه
 • بیشترین دما : ۲۴ درجه
آب و هوای زنجان
 • اذان صبح : ۰۴:۳۴
 • طلوع آفتاب : ۰۶:۱۳
 • اذان ظهر : ۱۳:۱۲
 • غروب آفتاب : ۲۰:۱۳
 • اذان مغرب : ۲۰:۳۳
 • نیمه شب شرعی : ۰۰:۲۳
کنگره ملی سه هزار و پانصد و سی و پنج شهید استان زنجانبازار ارز طلا ، خودرو و بورس