جستجو
کلمه: تعداد نتايج:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با بیان اینکه اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در رعایت مصرف گاز و انرژی باید مستمر و مداوم باشد؛ بر فرهنگ سازی مدیریت مصرف انرژی از طریق رسانه‌ها و همه کانال های اطلاع رسانی در جامعه تاکید کرد.
استاندار زنجان اعلام کرد؛

استاندار زنجان اعلام کرد؛

استاندار زنجان گفت: با توجه به پیک سوم کرونا، این استان یکی از ۴۳ مناطق کشور اعلام شده است که محدودیت های ویژه در آن اعمال خواهد شد که ساز و کار این مهم نیز امروز اطلاع رسانی می‌شود.

اظهارنظرهای مطرح شده از سوی چهره های کارشناس آنهم با تابلوی ستاد ملی مقابله با کرونا، گاهی افکار عمومی را به فکر فرو می برد و عده ای را به جهت دار بودن، اظهارات این کارشناسان، مشکوک می کند.

فرماندار زنجان گفت: یک ‌هزار و ۸۶ هسته همیار سلامت در بخش‌های مختلف این شهرستان تشکیل شده است که این هسته‌ها در ۲ گروه آموزش و اطلاع رسانی و دیگری در ارتباط با اقدامات اجرایی و عملیات در مرکز بهداشت زنجان فعالیت می‌کنند.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان:

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان گفت: ۱۸ برنامه در اولین سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی پیش‌بینی شده که مهم‌ترین این برنامه‌ها کنگره ملی "شعر و قصه" است که با اطلاعرسانی لازم در این زمینه از سوی اعضای شورای اسلامی استان، همه شهرستان‌ها از آن استفاده خواهند کرد.

معاون اجرایی سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به فعالیت کمیته اطلاعرسانی ساخت مستند نیلوفران آبی و تله فیلم شهید یوسف قربانی گفت: ساخت چندین تله فیلم از برنامه‌های این کمیته است.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان گفت: طبق پیشنهاد ستاد کرونای شهرستانی فعالیت اصناف از ساعت ۲۱ امشب به بعد ممنوع بوده و این موضوع به تمامی اصناف و کسبه‌ اطلاعرسانی شده است.

مدیر کل بهزیستی استان زنجان :

مدیر کل بهزیستی استان زنجان :

مدیرکل بهزیستی استان زنجان گفت: اطلاع رسانی دقیق، نظارت‌ها و مراقبت‌های شدید در مراکز تحت حمایت این اداره کل موجب شده مورد کرونایی گزارش نشود که این روند همچنان ادامه دارد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زنجان گفت: امروز وارد فاز ۲ تزریق واکسن  می‌شویم که تزریق واکسن به افراد بالای ۸۰ سال است و به این افراد طی تماس تلفنی اطلاعرسانی خواهد شد.  

فرماندار شهرستان زنجان:

فرماندار شهرستان زنجان:

فرماندار شهرستان زنجان با تاکید بر اینکه متاسفانه با اطلاع رسانی و اعمال محدودیت ها همچنان مردم در آرامستان ها حضور می یابند، گفت: مردم می توانند در شرایط کرونایی به جای خیرات مواد غذایی و خوراکی برای آرامش روح رفتگان خود، در اقدامی خداپسندانه گوشی هوشمند به دانش آموزان نیازمند اهدا کنند.

نخستین جشنواره «کتاب‌خوان و رسانه» با هدف اطلاعرسانی مناسب از فعالیت کتابخانه‌های عمومی سراسر کشور و تقدیر از فعالان رسانه‌ای در حوزه کتاب و کتابخانه‌ها، در ۶ بخش اصلی، دو بخش فرعی و یک بخش ویژه توسط اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار می شود.
«تم» بیمارستان های زنجان تغییر کرد؛

«تم» بیمارستان های زنجان تغییر کرد؛

با شیوع ویروس کرونا از بهمن ماه سال گذشته در استان زنجان، همواره هشدارهای بهداشتی و پزشکی تیتر اصلی بسیاری از رسانه ها بوده تا گامی در آگاه سازی و اطلاع رسانی برداشته و نقش مهم و اثرگذار خود را در کنترل این ویروس منحوس داشته باشند، اما این روزها تم اصلی رسانه های استان به بوتولیسم اختصاص یافته و گویی این دو بیماری متحد شده اند تا استان را از نظر بهداشتی و درمانی به چالش کشند!
فرمانده سپاه ناحیه زنجان:

فرمانده سپاه ناحیه زنجان:

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی در زنجان گفت: در قالب این طرح علاوه بر خدمات رسانی به بیماران کرونایی نسبت به جلوگیری از شیوع بیماری کرونا در زنجان اقدام می‌شود.

اخبار ایران و جهان

آب و هوا و اوقات شرعی زنجان

آب و هوای زنجان
 • چهارشنبه ۲۲ اردیبهشت ماه
 • ۱۴۰۰/۲/۲۲
 • وضعیت جوی : نسیم
 • دمای فعلی : ۲۰ درجه
 • کمترین دما : ۱۱ درجه
 • بیشترین دما : ۲۴ درجه
آب و هوای زنجان
 • اذان صبح : ۰۴:۳۴
 • طلوع آفتاب : ۰۶:۱۳
 • اذان ظهر : ۱۳:۱۲
 • غروب آفتاب : ۲۰:۱۳
 • اذان مغرب : ۲۰:۳۳
 • نیمه شب شرعی : ۰۰:۲۳
کنگره ملی سه هزار و پانصد و سی و پنج شهید استان زنجانبازار ارز طلا ، خودرو و بورس